Predstavnikov Zveze združenj borcev za vrednote NOB in Društva TIGR Primorske na letošnji državni proslavi ne bo. Zmotilo jih je določilo v protocolarnem vabilu, da morajo imeti praporji oziroma zastave na vrhu droga slovenski grb. Kaj na to pravi predsednik koordinacijskega odbora za državne proslave Jelko Kacin?
Predstavnikov Zveze združenj borcev za vrednote NOB in Društva TIGR Primorske na letošnji državni proslavi ne bo. Zmotilo jih je določilo v protocolarnem vabilu, da morajo imeti praporji oziroma zastave na vrhu droga slovenski grb. Kaj na to pravi predsednik koordinacijskega odbora za državne proslave Jelko Kacin?